امروز: ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
وبلاگدهی و سابدایرکتوری آذین بلاگ

رپورتاژ رایگان، معرفی 25 سایت برای رپورتاژ آگهی رایگان

متفرقه تاریخ انتشار: 23/11/18 4 نظر   459 بازدید

اندازه فونت    
رپورتاژ رایگان، معرفی 25 سایت برای رپورتاژ آگهی رایگان

به جز جنبه آگاهی از برند، رپورتاژ رایگان می‌تواند یک راه اخلاقی و پایدار برای ساخت لینک‌های باکیفیت بالا و بهبود عملکرد سئو شما باشد. به همین دلیل می‌خواستم این راهنمای جامع رپورتاژ آگهی را حتما در سایت آذین بلاگ ایجاد کنم که هر کسی از هر صنعتی، بتواند به سرعت از آن استفاده کند.
قبل از معرفی سایت‌های رپورتاژ آگهی رایگان اجازه بدهید چند نکته آموزشی را با هم در آذین بلاگ مرور کنیم.

سایت خوب برای خرید رپورتاژ

ویژگی سایت خوب برای خرید رپورتاژ

اگر احیانا قصد خرید رپورتاژ آگهی داشتید این نکات را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و پول خود را هدر ندهید. نکاتی که باید قبل از انتشار رپورتاژ آگهی رایگان یا پولی بدانید:

1. به دامین اتوریتی و اسپم اسکور توجه نکنید!

بله درست خواندید! به هیچ عنوان دامین اتوریتی بالا نشان دهنده خوب بودن سایت نیست. دامین اتوریتی و پیج اتوریتی امتیازاتی است که صرفا توسط سایت ماز داده می‌شود و هیچ ربطی به گوگل ندارد. پیج اتوریتی و دامین اتوریتی را می‌توان در 20 روز به بالا 50 رساند، اگر باور نمی‌کنید این مقاله را بخوانید. همچنین ذکر این نکته ضروری است که بدانید اسپم اسکور بالا نیز به معنی اسپمی بودن سایت نیست به عنوان نمونه وبلاگ لوکس بلاگ با وجود داشتن اسپم اسکور بالای 70، یکی از بهترین وبلاگ‌ها برای لینک سازی است.

2. محتوای اختصاصی و غیر کپی

وجود محتوای ارزشمند، منحصربه‌فرد و غیر تکراری که برای کاربران جذاب و مفید باشد، بهبود سئو و رتبه‌بندی سایت را تضمین می‌کند. در صورتی که قصد خرید رپورتاژ داشتید حتما مطالب سایت مورد نظر را بررسی کنید تا از یونیک بودن آنها مطمئن شوید.

3. داشتن ورودی گوگل بالا

ورودی گوگل بالا نشان از این دارد که سایت مورد نظر توسط موتورهای جستجو شناخته شده است و در نتایج جستجوی گوگل به خوبی رتبه‌بندی شده است. این نشانگری از اعتبار و ارزش سایت در دید گوگل است.

4. داشتن رتبه در کلمات سخت

داشتن رتبه‌بندی بالا برای کلمات کلیدی دشوار نشان دهنده ارزش سایت و قابلیتش برای رقابت در بازار آن دسته از موضوعات یا کلمات مشابه است. این نشانگری از توانایی سایت در رقابت با سایر رقبا در نتایج موتورهای جستجو است. به عنوان مثال سایت آذین بلاگ به دلیل سئو مناسب و داشتن مقالات اختصاصی در کلمات سختی مانند لامبورگینی، بوگاتی، عکس بنز، قیمت بنز و پارک دوبل در صفحه اول گوگل قرار دارد.

5. تعداد لینک خروجی کم

داشتن تعداد کمی از لینک‌های خروجی نشانگری از فوکوس سایت بر روی محتوا و تجربه کاربری است. خرید بک لینک یا رپورتاژ از سایت‌های با تعداد بالا لینک خروجی سایدبار و فوتر ممکن است خطر پنالتی شدن را افزایش دهد.

رپورتاژ آگهی آذین بلاگ

رپورتاژ آگهی در سایت آذین بلاگ

در صورتی که نیاز به رپورتاژ آگهی قدرتمند از سایت پربازدید دارید، سایت ما آذین بلاگ بهترین سایت برای رپورتاژ آگهی و خرید بک لینک است.

 • هزینه رپورتاژ آگهی آذین بلاگ یک لینک فالو با تخفیف 320 هزار تومان و با 3 لینک فالو 610 هزار تومان می‌باشد. اتوریتی سایت آذین بلاگ 53 و اسپم 1 می‌باشد.
 • رپورتاژ آگهی با 3 لینک فالو در سایت آگهی صنعتی agahisanati.ir، اتوریتی 50 و اسپم 3 – 140 هزار تومان
 • رپورتاژ در سایت دیلی تک dailytec.ir با 3 لینک فالو و اتوریتی 38 و اسپم 4 – 240 هزار تومان

لیست 25 سایت رپورتاژ آگهی رایگان

لیست 25 سایت رپورتاژ آگهی رایگان

انتشار به صورت پست مهمان

سایت ویرگول: virgool.io با اتوریتی 44 و اسپم 4

وبسایت امیگو: omigo.ir اتوریتی 28 و اسپم 8

مداد: medad.io با اتوریتی 27 و اسپم 5

پرسپت: percept.ir اتوریتی 18 و اسپم 7

مدیوم: medium.com اتوریتی 95 و اسپم 1

تلگراف: telegra.ph با اتوریتی 93 و اسپم 21

اخبار رسمی: akhbarrasmi.com با اتوریتی 34 و اسپم 1

این 4 سایت ممکن است در آینده نباشند و اطمینانی در موردشان نداریم.

خودنویس khodnevis.net اتوریتی 8 اسپم 4

سایت yoozbit.com اتوریتی 13 اسپم 10

وبسایت idat.ir اتوریتی 17 و اسپم 7

سایت writeablog.net/cb583qkoh5 اتوریتی 55 و اسپم 38

این 2 سایت را با وجود سئو خوب و تاثیر عالی به دلیل احتمال حذف و بن شدن توصیه نمی‌کنیم.

سایت ردیت reddit.com

سایت بالاترین balatarin.com

انتشار در فروم

نکته مهم این است که لینک سازی در این 3 فروم تاثیر مثبتی خواهد داشت اما پیشنهاد ما این است که از لینک سازی بیشتر در دیگر فروم‌ها پرهیز نمایید.

رپورتاژ رایگان در مجید آنلاین اتوریتی 32 اسپم 1
نمونه رپورتاژ: https://forum.majidonline.com/threads/241563

رپورتاژ رایگان در برنامه نویس اتوریتی 33 و اسپم 2
نمونه رپورتاژ: barnamenevis.org/showthread.php?576477

فروم پرشین تولز اتوریتی 38 اسپم 2
forum.persiantools.com

انتشار در وبلاگ‌ها:

blog.ir
blogfa.com
blogsky.com
loxblog.com
blogspot.com
parsiblog.com
niloblog.com
monoblog.ir
rozblog.com
ratablog.com
farsiblog.com
royablog.ir

پیشنهاد ویژه: خرید رپورتاژ بسیار قوی از سایت ما با یک لینک فالو و یک لینک به ویکی‌پدیا به قیمت 390 هزار تومان یا با 3 لینک فالو و یک لینک به ویکی 650 هزار تومان، سایت آذین بلاگ با مقالات اختصاصی و سئو خوب بهترین مکان برای انتشار رپورتاژ و دریافت لینک است.

رپورتاژ رایگان چیست؟

رپورتاژ رایگان چیست؟

رپورتاژ رایگان به یکی از بهترین روش‌های بهینه‌سازی موتورهای جستجو و همچنین انتشار خبر و مقالات سایت شما به جهت برندینگ و یا لینک سازی گفته می‌شود. این یک تاکتیک بازاریابی محتواست که شامل نوشتن و انتشار یک یا چند مقاله برای وب‌سایت‌های دیگر است. این مقالات شامل نام شما به عنوان نویسنده و نوشته شما است. هرچند استراتژی محتوای اجتماعی همیشه مفید خواهد بود، اما ممکن است مدت زمانی طول بکشد تا نتایج کار شما مشخص شود.

در این حالت، رپورتاژ رایگان می‌تواند کمک کند. در زیر خواهید آموخت که این کار چگونه می‌تواند به سود شما تمام شده و چگونه آن را به درستی انجام دهید. ممکن است به نظر برسد که صرف زمان برای نوشتن مقالات برای سایت‌های دیگر، که ممکن است حتی رقبای شما باشند درحالی که می‌توانستید این زمان را برای ایجاد محتوا برای وب‌سایت خودتان استفاده کنید، عملکرد منطقی نباشد. اما فرصت‌هایی که رپورتاژ آگهی رایگان به شما ارائه می‌دهد، می‌تواند برای هدف‌های سئو و فروش شما اهمیت زیادی داشته باشد.

فواید رپورتاژ

فواید رپورتاژ آگهی رایگان

1. کمک به جلب بازدید بیشتر برای وب‌سایت شما: یک وب‌سایت بدون ترافیک، وب‌سایتی بدون سود است. زمانی که مقاله شما در سایت دیگری منتشر می‌شود، این می‌تواند ترافیکی را برای شما فراهم کند که ممکن است ماه‌ها یا سال‌ها ادامه داشته باشد، بسته به اینکه سایتی که در آن منتشر می‌شود چقدر محبوب و مطلب شما چقدر مفید است.

2. امکان بدست آوردن لینک‌های رایگان و کمک به سئو: یکی از مزایای رپورتاژ رایگان این است که به شما اجازه می‌دهد تا یک لینک به وب‌سایت خود بدست آورید که یکی از عوامل اصلی در رتبه‌بندی سئو است.بک لینک‌ها بخشی مهم در سئو هستند و معمولا هرچه لینک‌های باکیفیت بیشتری داشته باشید، گوگل شما را در نتایج جستجو بالاتر رتبه‌بندی می‌کند.

3. معرفی شما به یک جمعیت جدید: نوشتن پست‌های وبلاگ برای وب‌سایت‌های دیگر به شما اجازه می‌دهد که در معرض مخاطبان آن وب‌سایت‌ها قرار بگیرید و در نتیجه، آگاهی برند شما را به افرادی که شاید با برند شما آشنا نباشند، افزایش دهد.

4. افزایش اعتماد به برند شما: اگر برند شما محتوای باکیفیت ارائه کند، مردم برای بیشتر بازمی‌گردند. ساخت اعتبار در صنعت شما همراه با ساخت اعتماد مشتری است. رپورتاژ در سایت‌های مرتبط دیگر به شما امکان می‌دهد تا عمق دانش خود را در حوزه‌ی خود نشان دهید.

رپورتاژ آگهی رایگان می‌تواند راهی عالی برای ملاقات و به اشتراک‌گذاری با وبلاگرهای دیگر، معرفی محتوای شما به مخاطبان جدید و بدست آوردن بک لینک‌های سئو ارزشمند باشد. به یاد داشته باشید که در نهایت، واقعا این تنها یک بخش از سئو سایت شما است.

مزایای اصلی کار

 • ساخت نمایه به عنوان یک متخصص
 • رشد برند شخصی شما
 • گسترش مخاطبان
 • بهبود عملکرد سئو
 • ساخت لینک‌های معتبر برای وب‌سایت
 • برقراری روابط و ایجاد همکاری‌های جدید
 • جلب ترافیک معرفی شده
 • بهبود آگاهی از برند شرکت
 • کسب بیشترین تعداد کاربران و حتی مشتریان

انتخاب اهداف

ابتدا یک لیست کوتاه از صفحات اصلی وب‌سایت خود را که می‌خواهید تبلیغ کنید ایجاد کنید و آنها را در مطالب مهمانی آینده خود قرار دهید. برای هر صفحه، وضعیت فعلی خود را مانند ترافیک ماهانه سئوتان تحلیل کنید و یک هدف را که می‌خواهید در یک بازه زمانی مشخص از گست بلاگینگ خود برای آن دستیابی کنید، تعیین کنید. می‌توانید یک هدف کلی برای وب‌سایت و هدف‌های خاص به صفحه‌ها داشته باشید. برای هر صفحه هدف، یک موضوع کلی را که به تخصص شما مرتبط است و برای خوانندگان مفید خواهد بود، انتخاب کنید.

نوشتن مطلب

این باید مرحله‌ی آسان فرآیند باشد، تا زمانی که موضوعی را انتخاب کرده‌اید که در آن احساس علاقه و تخصص دارید. شما تنها باید زمانی را برای این کار اختصاص دهید و شروع به تایپ کردن کنید. اگر با نوشتن خود راحت نیستید، این کاملا عالی است که یک ویراستار برای بررسی پیش نویس استخدام کنید. در واقع، من بسیار توصیه می‌کنم این کار را انجام دهید، حتی برای نویسندگان حرفه‌ای، همیشه خوب است که یک جفت چشم تازه مقاله شما را بررسی کرده و پیشنهادهایی دهد. مطلب با محتوای جذاب و طولانی بنویسید، متن را به پاراگراف‌های کوچک تقسیم کنید، برای سئو داخلی بهینه‌سازی کنید، از تصاویر و نمودارهای اصلی برای جذاب‌تر کردن محتوا استفاده کنید، به مطالب قبلی خود لینک دهید، به نشریات دیگر لینک دهید.

مهمان‌نویسی یکی از تاکتیک‌های محبوب سئو است زیرا وب‌سایت‌هایی که مطالب مهمان را پذیرش می‌کنند معمولا به نویسندگان اجازه می‌دهند به محتوا یا منابع خود لینک دهند، تا زمانی که برای خواننده منطقی باشد. این لینک معمولا در بدنه مقاله یا در بیوگرافی نویسنده قرار داده می‌شود.

بسیاری از مدیران وبلاگ برچسب نوفالو را بر روی لینک‌های نویسندگان مهمان قرار می‌دهند. در گذشته، این به عنوان یک بک لینک بی ارزش مشاهده می‌شد زیرا هیچ اعتباری نداشت. با به‌روزرسانی‌های نسبتا اخیر، گوگل اعلام کرده است که حتی بک لینک‌های نوفالو هم به عنوان سیگنال‌هایی توسط الگوریتم رتبه‌بندی آن‌ها در نظر گرفته می‌شوند.

سخن پایانی

صرفا برای ساخت بک لینک‌ها تلاش نکنید و انتشار رپورتاژ رایگان را بیش از حد انجام ندهید. اگر کیفیت محتوا و تجربه کاربری را نادیده بگیرید، احتمالا کارآیی سئو خود و در نهایت شهرت خود را از دست می‌دهید. مهم‌ترین چیز این است که برای آموزش و سرگرمی خوانندگانتان بنویسید و نتایج مثبتی خواهید دید. در صورت مفید بودن این مطلب برای شما عزیزان، لطفا کامنتی درج نمایید.

منبع: آذین بلاگ

4 نظر

 1. شایان گفت:

  لیست کامل و جامعی بود
  استفاده کردیم

 2. احسان گفت:

  سلام وقت بخیر من برای وبسایت فروشگاه پیچ مهره سلطانی میخوام سفارش رپورتاژ بدم
  توی مقاله نوشته بودید که از سایت شما میشه گرفت اما ندیدم کجا باید سفارش رو ثبت کنم
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  با تشکر

نظر شما

 • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
 • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
رفتن به ابتدای صفحه