امروز: ۲۴ تیر ۱۴۰۳
وبلاگدهی و سابدایرکتوری آذین بلاگ

صدای سگ، دانلود صدای انواع سگ جدید 2023

متفرقه تاریخ انتشار: 23/09/26 بدون نظر   679 بازدید

اندازه فونت    
صدای سگ، دانلود صدای انواع سگ جدید 2023

در این مطلب از آذین بلاگ انواع سگ و صدای آنها را برای شما معرفی نموده‌ایم، پس برای شنیدن و دانلود صدای سگ با ما همراه باشید. افراد از زمان‌های پیش‌تاریخی سگ‌ها را پرورش داده‌اند. اولین پرورش‌دهندگان سگ‌ها از گرگ‌ها استفاده می‌کردند تا سگ‌های خانگی ایجاد کنند. تنوع نژادهای سگ بسیار بالاست، هر یک با ظاهر، برخورد و نیازهای منحصر به فرد خودشان، برخی از نژادها به خاطر هوش خودشان شناخته می‌شوند، در حالی که برخی دیگر به خاطر وفاداری یا توانایی ورزشی مشهورند. در انتخاب نژاد سگ، مهم است که به سبک زندگی و نیازهای خود توجه کنید.

اگر فعال هستید و دوست دارید برای مدت طولانی پیاده‌روی یا کوه‌نوردی بروید، نیاز به یک نژاد فعال دارید. اگر فرزندان دارید، نیاز به یک نژاد دارید که با کودکان خوب باشد. و اگر در یک آپارتمان کوچک زندگی می‌کنید، نیاز به یک نژاد نسبتاً کوچک دارید. در حالی که سگ‌های خالص نژاد محبوب هستند، میلیون‌ها نژاد ترکیبی و هیبرید وجود دارند که به عشق و خانه‌هایی دائمی نیاز دارند.

صدای انواع سگ

 

صدای سگ پودل

 

دانلود صدای سگ پودل

صدای سگ پودل
پودل سگی زیبا، مغرور و باهوش است. پشت نوارهای آبی، مدل موی چشمگیر و نگرش سلطنتی، یک سگ خانوادگی مهربان با تاریخ باستانی و استعدادهای فراوان پیدا خواهید کرد. این نژاد در اصل یک حیوان شناگر بود، شغلی که برای شکارچیان نیاز به پریدن در آب برای آوردن پرندگان آبزی دارد. در واقع نام انگلیسی پودل به معنای پریدن در آب است، نامی که به معنای سگ اردک گرفته شده است.

صدای هاسکی

 

دانلود صدای هاسکی

سگ هاسکی

نژاد سگ هاسکی سیبری دارای پوششی ضخیم است که چشمان آبی یا چند رنگ آنها و ماسک‌های صورت خیره‌کننده به جذابیت این نژاد که متعلق به مناطق سردسیری است می‌افزاید. مراقب باشید و برای جلوگیری از فرار به حیاطی با حصار بلند نیاز دارید. انجام تمرینات کافی برای هاسکی ممکن است تلاش برای فرار را کاهش دهد.

صدای سگ آکیتا

 

دانلود صدای آکیتا

صدای سگ آکیتا

آکیتا یک نژاد سگ بزرگ و قدرتمند است که منشا آن ژاپن است. آنها به وفاداری، شجاعت و استقلال خود معروف هستند. آکیتاها معمولاً سفید یا قهوه‌ای هستند. آنها یک پوشش ضخیم و دوتایی دارند که در برابر آب و هوا مقاوم است.

شیبا اینو

 

دانلود صدای شیبا اینو

شیبا اینو
نژاد سگ شیبا اینو، که در اصل برای پرندگان و شکارهای کوچک پرورش داده و گاهی برای شکار گراز وحشی استفاده می‌شود، آنها یکی از شش نژاد سگ بومی ژاپنی هستند و کوچکترین سگ از نوع اسپیتز بومی ژاپن هستند. آنها در حال حاضر عمدتا به عنوان سگ همراه در ژاپن و ایالات متحده خدمت می‌کنند.

شیبا اینو یک نژاد ژاپنی باستانی است که قدمت آن حداقل به قرن سوم قبل از میلاد می رسد. این نژاد در اوایل قرن بیستم تقریباً منقرض شد، اما توسط گروهی از پرورش دهندگان ژاپنی که خود را وقف حفظ آنها کردند، نجات یافت.

صدای پیت بول

 

دانلود صدا سگ پیتبول

صدای پیت بول

پیت بول یک سگ جنگی در قرن نوزدهم در انگلستان، اسکاتلند و ایرلند از نژاد بولداگ و تریر برای شکار، به‌ویژه شکار و مهار دام‌های نیمه وحشی توسعه یافت. دوازده کشور در اروپا و همچنین بخش‌هایی از آمریکا برخی قوانین در مورد سگ‌های پیتبول وضع کرده‌اند. از ممنوعیت مطلق تا محدودیت‌ها و شرایط مالکیت که به صورت اجباری اعمال می‌شود. مرگ‌ومیر ناشی از گاز گرفتن توسط پیتبول در کودکان به طرز نگران‌کننده‌ای بالاست.

صدای سگ بولداگ

 

دانلود صدای سگ بولداگ

صدای سگ بولداگ

بولداگ طبیعتی آرام و مهربان دارد. با وجود ارتباط تاریخی‌اش با خشونت در مبارزات با گاوها، پرورش‌دهندگان به دقت برای پاک کردن این تمایلات تلاش می‌کنند. بولداگ‌ها ویژگی‌های متمایزی دارند، از جمله یک صورت چروکیده و بینی فشرده که آنها را به یک ظاهر دلنشین تبدیل می‌کند، علیرغم گذشته خشن، به طرز شگفت‌انگیزی ملایم و مطیع هستند و آنها را به همراهان خوبی برای کودکان و خانواده‌ها تبدیل می‌کند.

بیچون فریز

 

دانلود صدا بیچون فریز

بیچون فریز

بیچون فریز یک نژاد سگ شاد، کوچک با عشق به شیطنت و عشق زیادی برای بازی دادن است. چشمان سیاه و سفید کرکی آنها تقریباً شبیه اسباب‌بازی کودکان است. آنها فوق‌العاده بازیگوش و باهوش هستند و حتی والدین حیوانات خانگی تازه کار و ساکنان آپارتمان نیز با آنها بسیار خوب کنار می‌آیند. با این حال، آنها به زمان بازی و فعالیت زیادی نیاز دارند. آنها دوست ندارند ساعات طولانی از روز را در خانه تنها بگذارند. اگر بتوانید توجه و محبت زیادی به سگ خود بدهید، در ازای آن ده برابر به شما محبت می‌دهند.

صدای دوبرمن

 

دانلود صدای دوبرمن

صدای دوبرمن

دوبرمن پینچر یک نژاد سگ بزرگ و عضلانی است که اولین بار در اواخر قرن نوزدهم در آلمان توسط کارل فردریش لوئیس دوبرمن پرورش یافت. دوبرمن به سرعت به عنوان یک سگ‌نگهبان و پلیس محبوب شد و در جنگ جهانی اول و دوم به عنوان سگ‌های پیام رسان و نگهبان مورد استفاده قرار گرفت. این نوع سگ‌ها همچنین به عنوان حیوانات خانگی خانگی محبوب هستند و به عنوان‌سگ های وفادار، باهوش و محافظ شناخته می شوند.

صدای سگ اشپیتز

 

دانلود صدای سگ اشپیتز

صدای سگ اشپیتز

اسپیتزها که منشا ژاپنی دارند، برای زندگی در آب و هوای خشن شمالی مناسب هستند. آنها اغلب دارای یک لایه زیرین عایق و ضد آب هستند که برای به دام انداختن گرما از پوشش بالایی متراکم‌تر است. گوش‌های کوچک و راست به کاهش خطر سرمازدگی کمک می‌کنند. بسیاری از نژادهای اسپیتز، مانند آکیتا ژاپنی ویژگی‌های گرگ مانندی مانند استقلال، بدگمانی و پرخاشگری نسبت به انسان‌های ناآشنا و سگ‌های دیگر را حفظ می‌کنند و قبل از اینکه در محیط شهری قابل کنترل باشند، زمانی که توله سگ هستند به آموزش و اجتماعی شدن زیادی نیاز دارند.

سگ باکسر

 

دانلود صدا باکسر

سگ باکسر

باکسر با آرواره‌های مربعی و عضلانی، جورج کلونی دنیای سگ‌ها است. باکسر در اندازه متوسط تا بزرگ به خاطر ساختار عضلانی و ورزشی خود شناخته شده است. باکسرها در قرن نوزدهم در آلمان به وجود آمدند. این سگ‌ها دارای بازیگوشی و شخصیتی پرانرژی هستند. آنها نسبت به خانواده خود مهربان و وفادار هستند و اغلب پیوندهای محکمی با همراهان انسانی خود ایجاد می کنند.

ژرمن شپرد

 

دانلود صدا ژرمن شپرد

ژرمن شپرد

ژرمن شپرد یک نژاد سگ متوسط تا بزرگ است که به دلیل هوش، وفاداری و غرایز محافظتی خود شناخته شده است. آنها اغلب به عنوان سگ‌های کار در نقش‌های مختلف از جمله سگ‌های پلیس، سگ‌های جستجو و نجات و سگ‌های راهنما برای نابینایان استفاده می‌شوند. ژرمن شپرد برای اولین بار در اوایل قرن بیستم به ایالات متحده آورده شد و به سرعت به سگ‌های کار محبوب تبدیل شد. ژرمن شپردها نیز حیوانات خانگی محبوب خانواده هستند، اما نیاز به تمرین و آموزش زیادی دارند.

گلدن رتریور

گلدن رتریور

گلدن رتریور یکی از محبوب‌ترین نژادهای سگ در ایالات متحده است. نگرش دوستانه این نژاد آنها را به حیوانات خانگی عالی تبدیل می‌کند و هوش آنها باعث می‌شود سگ‌هایی بسیار توانا باشند. سطح بالای توانایی شناختی به آنها اجازه می‌دهد تا به سرعت کارهای مختلف را یاد بگیرند. آنها مهارت‌های حل مسئله بسیار خوبی از خود نشان می‌دهند، می‌توانند از دستورات پیچیده پیروی کنند و در آموزش اطاعت عالی باشند. فراتر از هوش ذاتی، گلدن رتریورها از نظر احساسی بسیار باهوش هستند و حس همدلی و درک عمیقی از خود نشان می‌دهند.

صدای سگ شیتزو

صدای سگ شیتزو
نام شیتزو به معنای شیر کوچک است، اما هیچ چیز خشن در مورد این نژاد سگ وجود ندارد. شیتزوها که صرفاً برای همدم بودن پرورش یافته‌اند، سگ‌های خانگی مهربان، شاد و اهلی هستند که چیزی بیش از دنبال کردن افراد خود از اتاقی به اتاق دیگر دوست ندارند.

منبع: آذین بلاگ

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
رفتن به ابتدای صفحه