امروز: ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
وبلاگدهی و سابدایرکتوری آذین بلاگ

مخ زدن، آموزش مخ زدن 2023 جدید

متفرقه تاریخ انتشار: 23/09/10 4 نظر   171 بازدید

اندازه فونت    
مخ زدن، آموزش مخ زدن 2023 جدید

اگر برای سال‌ها مجرد بوده‌اید، ممکن است از خود بپرسید که چگونه می‌توانید با مخ زدن دوستی پیدا کنید. در حالی که هیچ راه معجزه آسایی برای آموزش مخ زدن وجود ندارد، اما چند تکنیک و ترفند وجود دارد که می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد. با ما در آذین بلاگ همراه باشید.

آموزش مخ زدن و شروع صحبت:

اگر خجالتی هستید

اگر خجالتی هستید و نمی‌توانید سرصحبت را باز کنید، فرد مورد نظر را به خوردن یک بستنی، پیتزا یا قهوه دعوت کنید. به این ترتیب نیاز به صحبت اضافه یا زیاد نیست و شانس شنیدن جواب مثبت بالا رفته و در صورت شنیدن جواب منفی کنف نخواهید شد.

از شبکه‌های اجتماعی و گوگل درست استفاده کنید

به عبارتی باید گفت که در دنیای امروز، مخ زدن سخت‌تر شده است، اما بسیاری از جوانان از طریق همین شبکه‌های اجتماعی مشهور با یکدیگر آشنا شده‌اند یا حتی زندگی خود را با استفاده از این شبکه‌ها شکل داده‌اند.

اگر فردی درون‌گرا و خجالتی هستید، می‌توانید با ثبت بیوگرافی در گوگل همانند افراد مشهور شناخته شوید و اگر ثبت بیوگرافی هم برای شما سخت هست، می‌توانید با درج یک مطلب علمی، یا نقد فیلم و … در پایگاه‌های خبری به معروفیت برسید. فقط کافی است یک مطلب آموزشی یا نقد فیلم‌تان در پایگاه‌های خبری همچون ایلنا منتشر شود. آن وقت نگاه‌ها به شما تغییر خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر کلیک کنید: ثبت بیوگرافی در گوگل

از دوستانتان کمک بگیرید

دوستان شما ممکن است چند نفر مجرد را بشناسند که بتوانید با آنها صحبت کنید. اگر دوستانتان از قبل نمی‌دانند، به آنها بگویید که مجرد و آماده هستید. آنها ممکن است بتوانند شما را با یک دوست، همکلاسی یا همکار که او نیز زندگی مجردی دارد، آشنا کنند.

سرت رو پایین ننداز

وقتی بیرون از خانه هستید، خودتان را نبندید. در عوض، سر خود را بالا نگه دارید، بایستید. حالت خوبی داشته باشید و با مردم ارتباط چشمی برقرار کنید و در هنگام عبور از آنها لبخند بزنید.
زبان بدن باز نشان می دهد که شما آماده گپ زدن با افراد جدید هستید. سعی کنید از پایین انداختن سر و بازوهای خود اجتناب کنید، زیرا این نشان می دهد که نمی خواهید با کسی صحبت کنید.
اگر دختری را دوست دارید، سعی کنید از زبان بدن خود برای ارتباط بهتر با او استفاده کنید. برای مثال، کمی طولانی‌تر از حالت عادی به چشمان او نگاه کنید، به او نزدیک‌تر شده و کمی لبخند بزنید.

پیامک عاشقانه

پیام‌های عاشقانه بدهید

اگر به مقداری الهام نیاز دارید، این پیام‌های عاشقانه کوتاه و باکلاس را در قالب‌های مختلف، از جمله نقل قول‌های نویسندگان برجسته، پیام‌های متنی، نامه‌های عاشقانه، اشعار عاشقانه و موارد دیگر ارسال کنید.

Your voice is my favorite sound
صدای تو صدای مورد علاقه من است

شما اثر هنری هستید که می‌توانم برای همیشه آن را تحسین کنم
You are artwork I could admire forever

اگر فیلم بودی، بارها و بارها تو را تماشا می‌کردم
If you were a movie, I’d watch you over and over again

در دریایی از مردم، چشمان من همیشه در جستجوی تو هستند.
In a sea of people, my eyes always search for you

در خانه نمانید

مهم نیست که در چه مرحله‌ای از زندگی هستید، مخ زدن می‌تواند واقعا سخت باشد. دوستان شما ممکن است مشکلی برای یافتن دوست دختر عالی و دوستی با جنس مخالف نداشته باشند، اما شاید شما همچنان خودتان را به تنهایی پیدا کنید. یافتن دوست دختر شامل بیرون رفتن از خانه، پذیرایی از ملاقات با افراد جدید و کمک گرفتن از دوستان است.
برو بیرون، اگر در خانه خود بمانید، با کسی ملاقات نخواهید کرد. از برنامه‌های معمول خود خارج شوید و در مکان‌های عمومی که ممکن است افراد جدیدی را ملاقات کنید، حضور پیدا کنید.

آموزش مخ زدن

از زبان بدن خود استفاده کنید

زمانی که با او صحبت می‌کنید به زبان بدن خود توجه کنید. روی هم قرار دست‌ها، نگاه کردن به پایین و غیره باعث می‌شود به نظر برسد که در کنار او راحت نیستید. اینها همه نه هستند. از تماس چشمی زیاد استفاده کنید، نگاه او را نگه دارید! از بدن خود استفاده کنید تا نشان دهید که به دختری که می‌خواهید با او صحبت کنید، علاقه دارید.

اگر به اطراف اتاق نگاه می‌کنید، مردم احساس می‌کنند که کاملاً در کنار آنها نیستید. اما هنگامی که در حین صحبت با کسی ارتباط چشمی برقرار می‌کنید، احساس مثبت و پالس ارتباطی ایجاد می‌کنید.

خنده مشترک ارتباط را تقویت می‌کند

خندیدن با هم می‌تواند راهی سرگرم‌کننده برای دوستی و ایجاد یک علاقه باشد. این به شما کمک می کند تا با آن شخص احساس آرامش و صمیمیت بیشتری داشته باشید. در یک مطالعه در سال 2017 که توسط مرکز علوم کالیفرنیا انجام شد، نشان داد که خنده مشترک می‌تواند ارتباط شما را با کسی تقویت کند.

احساس نکنید که مجبورید به زور بخندید یا کسی باشید که نیستید. گنجاندن مقداری طنز می‌تواند به سادگی به اشتراک گذاشتن جوک یا ویدیو خنده‌داری باشد که دیشب دیدید. شاید آن‌ها را به یاد ویدیوی دیگری که خود دیده‌اند بیاندازد، و از آنجا می‌توانید بخندید و با حس شوخ طبعی مشترک خود ارتباط برقرار کنید.

پروفایل مناسبی داشته باشید

داشتن پروفایل مناسب در شبکه‌های اجتماعی مهم‌ترین میان‌بر برای شماست. می‌توانید با کمک ما مقالات آموزشی، علمی یا تفریحی خود را در خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های معتبر خبری منتشر کرده و از یک فرد معمولی به یک فرد با پرستیژ تبدیل شوید.

ثبت بیوگرافی

پیامک‌های عاشقانه و باکلاس

 • عشق باعث می‌شود روح شما از مخفیگاهش بیرون بیاید – نیل هرستون
 • عشق مانند باد است، نمی‌توانی آن را ببینی، اما می‌توانی آن را احساس کنی – نیکلاس اسپارکس
 • اگر می‌دانم عشق چیست، به خاطر توست – هرمان هسه
 • عشق جادوگری است که انسان را از کلاه خود بیرون می‌کشد – بن هچت
 • شما نمی‌توانید جاذبه را برای عاشق شدن سرزنش کنید – آلبرت انیشتین
 • بهتر است که دوست داشته باشی و از دست بدهی، تا اینکه اصلا دوست نداشته باشی – سنت آگوستین
 • بهترین چیزی که در زندگی می‌توان نگه داشت یکدیگر است – آدری هپبورن
 • تو امروز و همه فرداهای من هستی – لئو کریستوفر
 • من ترجیح می‌دهم یک عمر را با تو بگذرانم، تا اینکه تنها با تمام اعصار این دنیا باشم –  J.R.R. تالکین
 • می‌دانی که وقتی نمی‌توانی بخوابی عاشق می‌شوی، زیرا واقعیت در نهایت بهتر از رویاهایت است – دکتر سوس
 • بیایید همیشه با لبخند همدیگر را ملاقات کنیم، زیرا لبخند آغاز عشق است – مادر ترزا
 • عشق را در قلب خود نگه دارید. زندگی بدون آن مانند باغی بدون آفتاب است که گلها مرده‌اند – اسکار وایلد
 • جایی که عشق هست زندگی هست – مهاتما گاندی
 • اگر می‌خواهی دوستت داشته باشند، عشق بورز – سنکا
 • یک گل بدون نور خورشید نمی‌تواند شکوفا شود و انسان نمی‌تواند بدون عشق زندگی کند – ماکس مولر
 • عشق گلی است که باید اجازه دهید رشد کند – جان لنون
 • دوست داشتن و دوست داشته شدن یعنی حس کردن خورشید از هر دو طرف – دیوید ویسکوت
 • زندگی عاشقانه هرگز کسل‌کننده نخواهد بود – لئو بوسکالیا
 • نیاز به عشق در اساس وجود انسان نهفته است – دالایلاما
 • یک کلمه ما را از تمام وزن و درد زندگی رها می‌کند: آن کلمه عشق است – سوفوکل

 

راهنمای 10 مرحله‌ای رایج آموزش مخ زدن

شروع یک گفتگوی رو در رو با یک دختر گاهی اوقات می‌تواند ترسناک باشد. دانستن اینکه چه بگویید به شما کمک می‌کند آرام شوید. در اینجا چند راه برای ایجاد یک تأثیر عالی مخ زدن وجود دارد.

1. از او تعریف کنید

زنان عاشق تعریف و تمجید هستند. در تعارفات خود صادق و مودب باشید و خط و نشان نکشید. اظهارات متین یا شدید ممکن است نتیجه معکوس داشته باشد.

لبخند یا چشمانش را تعریف کنید و به او بگویید زیباست. شما می توانید در مورد لباس او صحبت کنید و او را محترمانه خطاب کنید. این را کوتاه، تاثیرگذار و واقعی نگه دارید و زیاده روی نکنید. ایده این است که تأثیر خوبی بگذاریم. تعریف بیش از حد ممکن است باعث شود شما را ترسناک، نیازمند یا غیرصادق بداند.

آموزش دوست یابی

2. اعتماد به نفس داشته باشید

دختران عاشق مردان با اعتماد به نفس هستند. حقیقتا فکر کردن بیش از حد به همه چیز و عصبی بودن یا ترس باعث نمی‌شود که دختری شما را جذاب بیابد. با برنامه‌ریزی و شفاف سازی در ذهن خود از آنچه منفی است، دور باشید. این همچنین به نقطه قبلی یعنی راحت بودن باز می‌گردد. لازم نیست بهترین و بامزه‌ترین مرد جهان باشید، اما اگر به آنچه هستید اطمینان داشته باشید، بلافاصله ده برابر بیشتر خواهید شد.

3. از او دعوت کنید

اگر یک دختر زیبا توجه شما را جلب کرده است و شما کم صحبت می‌کنید، اکنون وقت آن است که از او درخواست کنید. همانطور که گفتیم، زنان اعتماد به نفس و قاطعیت را دوست دارند، بنابراین مطمئن شوید که به درستی از او خواسته‌اید! طرحی مبهم ارائه نکنید یا گزینه‌های زیادی برای انتخاب به او ندهید تا هیچ چیز ثابت نشود.
به سادگی یک ایده خوب برای تاریخ ایجاد کنید. جایی که بتوانید صحبت کنید و به درستی با یکدیگر آشنا شوید، مثلا نوشیدنی یا قهوه و به او زمان و مکان بدهید. یک طرح مشخص به او ارائه دهید که نتواند رد کند.

4. گوش کنید و سوال بپرسید

مردان در پرسیدن سؤالات از زنان به شدت بد هستند. زنان اغلب از این شکایت می‌کنند که مردان در قرار ملاقات‌ها زیاد درباره خودشان صحبت می‌کنند و علاقه زیادی به حرف‌هایشان ندارند. یکی از آن بچه‌ها نباشید!

علاقه فعالی به هم صحبتی داشته باشید، حتی اگر او در مورد دوستان یا کارش صحبت می‌کند یا چیزی که معمولاً در آن شرکت نمی‌کنید. سعی کنید روی صحبت‌های او تمرکز کنید و سوالات مرتبط بپرسید. با این کار امتیازهای زیادی به دست خواهید آورد. شما هرگز نمی‌دانید، اگر به درستی گوش کنید، ممکن است واقعاً برایتان جالب باشد.

مخ زدن

5. بامزه باشید

وقتی در نظر می‌گیریم چگونه دوست دختر پیدا کنیم، اکثر مردم می گویند، خنده دار باش، دخترها عاشق پسرهایی هستند که می‌توانند آنها را بخندانند. بدیهی است که خنده‌دار بودن همیشه آسان نیست، اما نشان دادن اینکه خودتان را خیلی جدی نمی‌گیرید و ساده‌تر کردن گفتگو به نفع شما خواهد بود. حتماً شوخی هم کنید، هرگز نمی‌دانید او ممکن است دقیقاً همان حس شوخ طبعی شما را داشته باشد.

6. به او احترام بگذارید

احترام به زن نشان می‌دهد که شما در ایجاد رابطه با او جدی هستید. این بدان معنا نیست که شما باید در جبهه جوانمردی زیاده روی کنید. ترجیحات او را در نظر بگیرید در واقع، یادگیری هنر سازش در مراحل اولیه، شما را در موقعیت خوبی در مخ زدن قرار می‌دهد.

7. از او در مورد علایقش بپرسید

پرسیدن از کسی در مورد علایق و دلبستگی‌هایش، می‌تواند به شما کمک کند تا ارتباط برقرار کنید و مکالمه داشته باشید. اگر او را در حال لذت بردن از یک آهنگ دیدید، می‌توانید بگویید من عاشق این آهنگ هستم! اگر او پاسخ مثبت داد، می‌توانید این سوال را با این سوال دنبال کنید: فیلمی که اخیراً از آن لذت برده، برنامه تلویزیونی و نوع غذایی که دوست دارد بپرسید. هنگامی که او شروع به صحبت کرد، توجه کنید و برخی از آنچه می‌شنوید را تکرار کنید. دخترها پسرهایی را دوست دارند که شنونده خوبی هستند.

8. از او راهنمایی بخواهید

اگر از نزدیک شدن مستقیم به او می‌ترسید، سوال می‌تواند راه خوبی برای شکستن یخ باشد. اگر در همان دفتر کار می‌کنید، ممکن است در پروژه خاصی از او راهنمایی بخواهید. در کالج، می‌توانید برای یادداشت به او مراجعه کنید یا نکاتی را در مورد مطالعه بخواهید. اگر در یک مهمانی ملاقات کردید، با درخواست راهنمایی یا بازخورد در مورد غذا یا نوشیدنی از او شروع کنید.

9. لبخند بزنید

هنگامی که مخ زدن را یاد می‌گیرید، لبخند زدن به او نقطه شروع خوبی است. این راه طولانی است، به خصوص اگر احساس عصبی دارید. با اطمینان به او لبخند بزنید. به یاد داشته باشید، اعتماد به نفس در اینجا کلیدی است.

10. تعلیق ایجاد کنید

متن‌هایی که رمز و راز ایجاد می‌کنند می‌توانند راه بسیار خوبی برای جذب او باشند و او ممکن است سریع‌تر پاسخ دهد. چنین متونی را حتما در کانال‌ها و صفحات پربازدید اینستاگرام و سایت‌ها دیده‌اید، مانند: هی، امروز شگفت‌انگیزترین اتفاق افتاد بروید.
به عنوان مثال، “باور نمی کنید که … امروز در کلاس چه کرد.” مقدار مناسبی از رمز و راز می‌تواند او را به یک گفتگو جذب کند.

همزمان که با هم در رابطه هستید باید در شبکه های اجتماعی هم رابطه خوبی را با او شکل دهید. به عنوان مثال پیام‌های عاشقانه برایش ارسال کنید و از او بپرسید که چه روزی داشته است. البته در نظر داشته باشید که نباید تمام روز در شبکه‌های اجتماعی با او چت کنید چرا که این کار موجب می‌شود تا او احساس کند که فرد بیکاری هستید و در نتیجه رابطه شما تحت تاثیر قرار می‌گیرد.

منبع: آذین بلاگ

برچسب ها:

4 نظر

 1. غلامرضا گفت:

  خب برای کسی که تاحالا وارد رابطه ای نشده
  خیلی خوب بود

 2. امیر گفت:

  عالی خیلی بهم کمک کرد ولی بازم من کم رو تر از این حرفام که با دختر حرف بزنم😂😂

 3. مهدی گفت:

  امیر باشی کم رو 😏

نظر شما

 • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
 • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
رفتن به ابتدای صفحه