امروز: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳
وبلاگدهی و سابدایرکتوری آذین بلاگ

بررسی خودرو لوکس کیا تلوراید SX

خودرو تاریخ انتشار: 22/02/11 بدون نظر   2701 بازدید

اندازه فونت    
بررسی خودرو لوکس کیا تلوراید SX

کراس اوورها و شاسی‌بلندهای بزرگ‌تر از مینی‌ون‌های بی‌نظیر بزرگ‌تر استفاده می‌کنند، اما بیشتر آنها فضای کافی را ندارند. وارد کیا تلوراید SX شوید که بازار سایز متوسط ​​را با اندازه متوسط ​​و فضایی برای خانواده به چالش می کشد.

کیا تلوراید

Telluride SX بزرگ نیز از این حس تجملاتی کم نمی‌کند. با صندلی‌های چرمی ناپا گرم‌شونده و تهویه‌شده راحت، این یک رزمناو آسان است.ردیف دوم با صندلی های کاپیتان ارائه می شود و راحتی زیادی را ارائه می دهد. این صندلی‌ها نیز گرم و تهویه می‌شوند. پس دراز بکشید و در لوکس زندگی کنید در حالی که شخص دیگری رانندگی می کند.

کیا تلوراید SX

ردیف سوم حتی می تواند دو بزرگسال یا سه کودک را اداره کند. فضای بار نیز یک مزیت است، با فضایی برای چند کیسه. می توانید صندلی های عقب را برای حمل و نقل جدی جمع کنید.

کیا تلوراید SX

کیا تلوراید SX

کیا تلوراید نیز یک خودروی خوش تیپ با سبک دلاری بالا است. کیا به مدل‌های برتر Telluride SX چراغ‌های LED و چراغ‌های مه شکن جذابی ارائه می‌کند که بیانیه‌ای را نشان می‌دهند. چرخ های 20 اینچی سیاه شده با رنگ مروارید سفید برفی بسیار خوب کار می کنند. در حالی که به بزرگی یک Chevy Suburban یا Ford Expedition نیست، کیا تلوراید به راحتی در پارکینگ قابل مشاهده است، زیرا هنوز هم از اکثر کراس اوورها بزرگتر است.

 

در حالی که کیا تلوراید بزرگ است، موتور V6 آن با ترافیک سازگار است و حتی می تواند تا 5000 پوند وزن را یدک بکشد. اگر از وسیله نقلیه کوچکتری می‌آیید، چند دقیقه طول می‌کشد تا به تلوراید عریض‌تر و طولانی‌تر عادت کنید. پس از طی چند مایل، متوجه خواهید شد که کیا یک وسیله نقلیه آرام و راحت ارائه می دهد که واقعاً مانند یک SUV بزرگ رانندگی نمی کند. وقتی تلوراید را در جاده های پر پیچ و خم فشار می دهید متوجه مرکز ثقل و وزن بالاتر خواهید شد.

 

قیمت کیا تلوراید SX

43,490 دلار شد

 

MPG: 27 MPG City و 37 MPG بزرگراه. من 30.2 را در 256 مایل رانندگی مختلط انجام دادم.

 

گزینه ها: بسته ممتاز SX 2300 دلاری، رنگ مروارید سفید برفی 395 دلار، فرش کف فرش شده 210 دلار، تشک باری فرش شده 115 دلار، روشنایی داخلی 450 دلار

 

ایمنی: جلوگیری از برخورد نقطه کور کمک عابر پیاده؛ کمک جلوگیری از برخورد ترافیک متقابل عقب؛ کمک جلوگیری از برخورد رو به جلو، چرخش دوچرخه سوار و تقاطع. مدیریت پایداری خودرو؛ کمک خروج ایمن با قفل کودک برقی. کروز هوشمند با توقف حرکت؛ جلوگیری از برخورد پارک – عقب، هشدار فاصله پارک

 

  • فضای داخلی چشمگیر و مواد با کیفیت بالا
  • ظاهر زیبا بدون هزینه های هنگفت ارزش دلاری بالایی دارد

 

چیزهایی که باید بدانید: کیا تلوراید یک تغییر دهنده بازی در کلاس SUV/crossover سایز متوسط ​​است، با فضای زیاد و فضای داخلی باکیفیت برای قیمتی که بسیار خوشایند است.

 

  • موتور V6 و AWD همراه با اندازه بزرگ آن = MPG نه چندان خوب
  • قیمت مدل 2021 به دلیل محبوبیت بالا افزایش می یابد

 

مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
رفتن به ابتدای صفحه