امروز: ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
وبلاگدهی و سابدایرکتوری آذین بلاگ

تسلا، جنرال موتورز، فورد و FCA

خودرو تاریخ انتشار: 21/12/18 بدون نظر   1689 بازدید

اندازه فونت    
تسلا، جنرال موتورز، فورد و FCA

پس از آنکه بسیاری از کارخانه‌های بزرگ خودروسازی در جهان برنامه‌های خود را برای تعلیق تولید اعلام کردند، ما نتوانستیم از قصد جنرال موتورز، FCA، فورد و تسلا برای ادامه کار برای کمک به تولید تجهیزات پزشکی اضافی مورد نیاز برای مبارزه با همه‌گیری عبور کنیم. ویروس – کووید-19.

پس از چند روز رفت و آمد به اداره پلیس، ایلان ماسک تصمیم گرفت به طور موقت فرآیند تولید را در کارخانه تسلا در فریمونت، علیرغم قصد قبلی خود برای ادامه کار، متوقف کند. به گفته وی، این کارخانه تنها با عملیات اولیه برای پشتیبانی از خودرو و عملیات خدماتی و همچنین زیرساخت شارژ ادامه خواهد داد. کارخانه نیویورک این شرکت نیز به طور موقت تعطیل خواهد شد. تمامی امکانات دیگر از جمله کارخانه نوادا و شبکه سوپرشارژ به کار خود ادامه خواهند داد.

کارخانه تسلا - فرآیند تولید

تسلا تصریح کرد که کارمندان بیمار و بیمار مجاز به استفاده از مدت معینی از مرخصی با حقوق و مرخصی بدون حقوق پس از اتمام آن، بدون هیچ جریمه ای هستند. سلامت و ایمنی کارگران اولین مورد توجه شرکت است. با این حال، تعطیلی کل کارخانه ها باعث زیان مالی می شود و وضعیت مالی تسلا را تحت تأثیر قرار می دهد. این بحران درست زمانی رخ می دهد که شرکت اولین تحویل مدل Y را آغاز کرده است و در پایان اولین سه ماهه مالی سال 2020. معمولاً این زمانی است که تسلا برای تحویل خودروهای زیادی عجله دارد، به ارقام سه ماهه رسیده و خود را حفظ کند. موقعیت های سهام خوب با وجود روزهای سخت، ایلان ماسک اظهار داشت که این شرکت آماده است تا در صورت لزوم در تولید ماسک و هواکش کمک کند.

در همین حال، مری بارا، رئیس و مدیر عامل جنرال موتورز، وضعیت کنونی را با بسیج به سبک جنگ جهانی دوم مقایسه کرد. این خودروساز بزرگ همچنین برای تولید تجهیزات پزشکی و ماسک های محافظ به دولت کمک کرده است. جنرال موتورز اعلام کرده است که کار خود را با Ventec Life Systems آغاز کرده است و تلاش‌ها را برای تولید 200000 دستگاه هواکش در کارخانه خود در کوکومو، ایندیانا سرعت خواهد بخشید.

فورد در حال سازماندهی مجدد تولید خود برای حمایت از مبارزه با کووید-19 است

فورد همچنین اعلام کرد که این شرکت آماده است تا به هر نحو ممکن به دولت در زمینه تولید ونتیلاتور، ماسک یا هر وسیله مورد نیاز دیگر کمک کند. این سازنده معروف همکاری خود را با 3M، GEHeathcare و UAW برای وام دادن تخصص مهندسی و تولید برای گسترش سریع تولید تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای مبارزه با Covid-19 اعلام کرد.

فیات کرایسلر نیز برای کمک به مردمی که در خط مقدم همه‌گیری ویروس کرونا هستند، قدم برداشته است. این شرکت ماهانه بیش از 1 میلیون ماسک محافظ صورت اهدا خواهد کرد. در 23 مارس، سازنده اعلام کرد که تولید هر لحظه شروع می شود و در چند هفته آینده اولین تحویل در سراسر ایالات متحده، مکزیک و کانادا یک واقعیت خواهد بود. ماسک های صورت به پلیس، EMT، آتش نشانان و کارکنان بیمارستان و کلینیک اختصاص داده می شود. این اقدام اولین بخش از یک برنامه جهانی است که توسط این شرکت از طریق تولید، تامین و تخصص مهندسی برای حمایت از مبارزه جهانی علیه همه‌گیری کووید-19 توسعه یافته است.

آن خودروسازان بزرگ و معروف کارخانه های خود را سازماندهی مجدد می کنند تا فرصت های بهتری را برای مردم در خط اول نبرد با دشمن شکست ناپذیر کووید-19 فراهم کنند.

 

مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
رفتن به ابتدای صفحه